Zapraszamy na Płatny Staż!!
OWIS
Chorzów, Śląskie
4 d. temu

Zapraszamy na 6 miesięczny płatny staż zawodowy. Stypendium stażowe wynosi 1300 zł / miesiąc. Ponad to istnieje możliwość refundacji kosztów dojazdu na spotkania / staż.

Zapewniamy spotkania z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy. Uczestnikami projektu mogą zastać osoby bezrobotne powyżej 30 roku życia, mieszkające w woj.

śląskim należące do co najmniej jednej z grup : 1. Powyżej 50 roku życia 2. Z ukończonymi co najwyżej szkołami : liceum, technikum, zasadnicza szkoła zawodowa 3.

kobiety (szczególnie powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka) 4. niepełnosprawne Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego-

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych w Jaworznie Udział w projekcie jest bezpłatny i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku