Pracownik Ogólnobudowlany, Brukarz
Park-M
Wieliczka, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Zakres obowiązków :

Wykonywanie prac związanych z zagospodarowaniem terenów wokół budynków oraz przestrzeni miejskiej (m.in. przygotowanie terenów pod budowę, budowa nawierzchni, amfiteatrów, obiektów małej architektury, fontann, zielonych dachów, etc.)

Od kandydatów oczekujemy :

  • 2-letniego doświadczenia w pracach budowlanych : ziemnych, kamieniarskich, zbrojeniowych lub betoniarskich
  • Mile widziane doświadczenie przy pracach związanych z terenami zielonymi (brukarz, pracownik ogólnobudowlany)
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi koparkoładowarki
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności w wykonywaniu poleconych prac
  • Gotowości do pracy w delegacji
  • Oferujemy :

  • Szkolenia wprowadzające
  • Stabilne zatrudnienie przez okres całego roku
  • Transport na miejsce pracy oraz bezpłatne zakwaterowanie (delegacje od pn-pt, weekendy w domu)
  • Świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny : (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy
  • Zgłoś tę pracę