praca na zmywaku
GRH Polska
Alpy
‎9 godz. temu
source : HitPraca.pl

Wiosenny alert GRH!Wkrocz w nowy sezon z GRH Polska (nr licencji 16998) - dołącz do naszego zespołu i pracuj w jednym z Hoteli we Francji w malowniczych Alpach lub na słonecznym Lazurowym Wybrzeżu jako : ZMYWAKOWA / YOFERTA PRACY TYMCZASOWEJTermin : od kwietnia na cały sezon Co możesz zyskać?

 • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową· Zagwarantowane min. 35 godzin pracy tygodniowo· Jasne zasady współpracy dokumenty i umowę podpiszesz przed wyjazdem· Pełne wsparcie w organizacji podróży i dopełnieniu formalności· Bezpłatne zakwaterowanie wraz z pakietem posiłków zapewnionym przez klienta· Zwrot kosztów podróży· Zabezpieczasz swoją przyszłość ZUS płacony w Polsce od średniej krajowej· Możliwość szlifowania języka francuskiego / angielskiego· Jeśli wracasz do nas - otrzymujesz dodatkowy BONUS na powrót!· Rekrutację w przyjaznej atmosferze z możliwością rozmów zdalnychCo będzie należało do Twoich obowiązków?
 • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku· Zmywanie naczyń i obsługa zmywarki Czego od Ciebie oczekujemy?
 • Znajomości języka angielskiego / francuskiego
 • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania w powierzone obowiązki
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane Zadzwoń i zapytaj o szczegóły : +48 789 365 553+48 518 673 665Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikacji : https : / / grhpolska.
 • com / single-offer / ?id 17146&source C608Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Klauzula informacyjna dla kandydata : grhpolska.com / klauzula-informacyjna / Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku