Network Designer Global WAN [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Katowice, śląskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Szukamy Ciebie jeśli :

  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w obszarze WAN, LAN, środowiskach datacenter (poziom CCNP),
  • Posiadasz doświadczenie z protokołami routingu i switchingu (TCP / IP, BGP, OSPF, MPLS, STP itd.) głównie w technologiach Cisco dla środowisk o wysokiej dostępności,
  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w pracy z urządzeniami firewall, loadbalancer i narzędziami do zarządzania siecią,
  • Jesteś skoncentrowany na wspólnej pracy, pomaganiu innym w osiąganiu sukcesów,
  • Masz silne umiejętności analityczne,
  • Masz umiejętności zarządzania ludźmi,
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Dodatkowo zapunktujesz za :

  • Doświadczenie w skryptowaniu w Perl lub Python,
  • Umiejetność zarządzania (monitorować, oceniać, stale ulepszać) procesami zarządzania incydentami, problemami, zmianami i konfiguracją, wdrożonymi w ING i uzgodnionymi w umowie z naszym dostawcą usług sieciowych,
  • Znajomość techniczne konsekwencje zasad bezpieczeństwa i ryzyka,
  • Zrozumienie kontekst i wymagań klienta, a także wartość dodaną usługi,
  • Znajomość metodologii Scrum,
  • Jesteś inspirujący, pełen energii i pasji.
  • Informacje o Zespole :

    Squad GWAN jest odpowiedzialny za połączenia sieciowe między wewnętrznymi klientami ING a zewnętrznym dostawcą infrastruktury sieciowej.

    Osoba której poszukujemy będzie częścią zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie i obsługę globalnej sieci rozległej (GWAN).

  • umowa o pracę
  • taki rodzaj umowy oferujemy

  • Start 7 : 00 - 9 : 00 Koniec 15 : 00 - 17 : 00
  • w tych godzinach pracujemy

  • ul. Konduktorska 35, Katowice
  • tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    50% - Przygotowanie architektury nowych rozwiązań

    50% - Wsparcie techniczne istniejących rozwiązań