Elektryk - praca w Gdyni
Randstad
Gdynia, Pomorskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Posiadasz uprawnienia SEP i chcesz się rozwijać w renomowanej firmie gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie i premie? Jeżeli tak to właśnie poszukujemy osoby na stanowisko : Elektryka Nasz klient specjalizuje się w trzech branżach, do których zalicza się technikę kuchenną, produkcję urządzeń do dużych sieci restauracyjnych oraz produkcję zautomatyzowanych maszyn do kawy.

oferujemy umowę o pracę tymczasową ( firma oferuje zatrudnienie na długi okres czasu ! ), możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenia posiadanych umiejętności, branie udziału w wewnętrznych szkoleniach, pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, wynagrodzenie podstawowe + plus premie(od 500 -

1500 zł brutto)+płatne nadgodziny, praca od poniedziałku do piątku. zadania podłączanie mebli gastronomicznych, praca na podstawie schematów elektrycznych.

oczekujemy aktualnych uprawnień SEP do 1 KV, wykształcenia związanego z zawodem elektryka, nie wymagamy doświadczenia!, gotowości do pracy w systemie III-

zmianowym, sumienności, rzetelności gotowości do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu, umiejętności pracy w grupie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń 785 620 039 i opowiemy Ci o szczegółach! Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku