Starszy Specjalista ds. wdrożenia Salesforce
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
‎11 godz. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku rozwiązań aplikacji mobilnych systemów GPS i GSM na rynku polskim rynku i zagranicznym szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Znajomość CRM Salesforce w stopniu pozwalającym na samodzielne wdrożenie (po stronie Klienta) i utrzymanie systemu Salesforce (certyfikat Admin lub Service Cloud Consultant będzie dodatkowym plusem)
  • Dobra znajomość wdrożeniowa systemów eCommerce Salesforce
  • Doświadczenie biznesowe w projektowaniu wdrożenia Salesforce w firmach
  • Doświadczenie z pakietami SF na których szczególnie firmie zależy (m.in. eCommerce, Marketing Cloud)
  • Doświadczenie przy integracji SF z zewnętrznymi systemami, wtyczkami i programowaniu CX
  • Kierunkowe wykształcenie biznesowe lub marketingowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie
  • Samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • Terminowość i umiejętność pracy w rygorze Agile
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość data warehouse (PowerBI) będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej,
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależnionym od wyników pracy,
  • Owocowe środy i cykliczne imprezy integracyjne,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport),
  • Nowoczesną kulturę pracy,
  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcje ze swojej pracy,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Obowiązki :

  • Analiza wymogów biznesowych i mapowanie ich na możliwości platformy Salesforce
  • Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce.
  • Wprowadzanie zmian i konfiguracji zgodnie z przedstawionymi wymaganiami.
  • Udział w uruchamianiu kolejnych modułów Salesforce w firmie (ecommerce, call center i UHD itd.)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.