Automatyk
SITECH Sp. z o.o.
Polkowice
‎21 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

  • praca nad doskonaleniem technologii i procesów produkcyjnych przy użyciu metod 5S / TPM itp.,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w celu optymalizacji prac urządzeń jak również kosztów ich utrzymania,
  • nadzorowanie dokumentacji technicznych - tworzenie i nadzorowanie instrukcji UR,
  • wprowadzenie nowych technik w obszarze istniejącej technologii,
  • współpraca oraz nadzór nad firmami zewnętrznymi,
  • usuwanie usterek, szkolenie pracowników.
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe,
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale Utrzymania Ruchu,
  • uprawnienia SEP E1,
  • znajomość programu MS office, Step 7,
  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy w grupie,
  • samodzielność w zakresie podejmowanych działań,
  • umiejętność w zakresie planowania i organizacji pracy własnej.
  • Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe)
  • elastyczny czas pracy, home office,
  • opieka medyczna, pakiet sportowy.
  • Zgłoś tę pracę