Account Manager
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do Działu Sprzedaży Bezpośredniej na stanowisko :

zakres obowiązków :

  • Analiza potencjału sprzedażowego na danym terenie oraz opracowywanie planów działania
  • Aktywne nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami biznesowymi (B2B)
  • Spotkania z klientami, badanie ich potrzeb, doradztwo oraz budowanie relacji
  • Dobór i negocjacja oferty handlowej
  • Obsługa posprzedażowa klienta (nietechniczna)
  • Stałe utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Wspieranie klientów w zakresie procesów związanych z obiegiem dokumentów
  • wymagania :

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B w branży IT (dotyczące hardware jak i software)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane uczelnie techniczne lub kierunki nauk ścisłych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność prowadzenia sprzedaży konsultacyjnej, prezentacji ofert handlowych oraz analiz procesów biznesowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na stanowisku o niestacjonarnym charakterze
  • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne
  • Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na klienta
  • Wiedza z obszaru CCTV, IT i nowoczesnych technologii- będzie dodatkowym atutem
  • oferujemy :

  • Atrakcyjny system prowizyjno-premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy : telefon komórkowy, laptop oraz samochód służbowy
  • Możliwość uczestnictwa we wprowadzaniu na rynek polski innowacyjnych rozwiązań
  • Uczestnictwo w projektach szkoleniowych rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste
  • Jasny system rozwoju osobistego w ramach Firmy (ścieżka kariery)
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • proces rekrutacji :

  • Wstępną weryfikacją kandydatów może być test wiedzy lub zadanie praktyczne
  • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
  • Ostatnim etapem rekrutacji może być weryfikacja referencji kandydatów
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.