Sprzątanie w Sądzie z orzeczeniem - Sąd Kraków
Zakłady Usługowe EZT S.A.
Kraków, Małopolskie
8 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Pracy Chronionej Zatrudni pracowników do sprzątania biur od poniedziałku do piątku w godz. 6 : 00 -14 : 00 bądź 14 : 30-

21 : 30 Mile widziane osoby z umiarkowanym lub lekkim orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Dział Rekrutacji- 782 705 296 Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

 • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku