Pracownik produkcji (pracujesz tylko 14 dni w miesiącu!)
PowerJobs
Ruda Śląska, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jako PowerJobs agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, poszukujemy pracowników produkcji do znanej firmy o stabilnej pozycji na rynku - NGK Ceramics.

Lokalizacja : Gliwice (darmowy dojazd z ościennych miast : Ruda Śląska, Zabrze, Bytom, Knurów) Praca w systemie równoważnym (ok.

14 dni pracy i 14 dni wolnego w skali miesiąca). Godziny pracy 7-19, 19-7. Wynagrodzenie : 3400 zł brutto + dodatki (za pracę w godzinach nocnych i pracę w systemie zmianowym) + premie do 10%, oferujemy również bogaty pakiet socjalny (karta Multisport już od 20 zł).

Umowa o pracę tymczasową. Wymagane wykształcenie min. zawodowe oraz udokumentowane doświadczenie zawodowe. Od kandydatów oczekujemy również chęci związania się z firmą na dłużej i chęci do rozwoju w obszarze produkcyjnym.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku