Monter z Trójmiasta i okolic
Komandor Pomorze SA
Gdańsk, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

KOMANDOR POMORZE Konsumencki Lider Jakości lider zabudowy wnętrz, zaprasza do współpracyZakres obowiązków : - montaż mebli Komandor - profesjonalna obsługa klienta Wymagania : - doświadczenie w montażu mebli i kuchni - odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie montaży - samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnejZapewniamy : - prosty system pracy : odbierasz kompletne, sprawdzone zamówienie, montujesz, otrzymujesz wynagrodzenie - ciągłość pracy i wynagrodzenia przez cały rok - program wdrożeniowy obejmujący szkolenie produktowe i montażowe - nowe, atrakcyjne stawki, proporcjonalne do nakładu pracy na montażu - praca na najwyższej jakości materiałach - dobry park maszynowy maszyny sterowane numerycznie - wsparcie przy problemach na montażu - realizacje ekspresowe - grafik dopasowany do dyspozycyjności grupy monterskiej możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmieOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem monter lub przyjdź bezpośrednio do Nas : KOMANDOR POMORZE SA.

80-051 Gdańsk, ul. Sandomierska 50Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku