Koordynator adaptacji wnętrz
Mera-Pnefal SA
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami budowlanymi i remontowymi wewnątrz budynków komercyjnych (biura, hale na wynajem),
  • Zbieranie ofert i zlecanie prac budowlanych i adaptacyjnych,
  • Współpraca z wykonawcami w zakresie prac budowlanych i obsługi eksploatacyjnej,
  • Organizowanie bieżących napraw i konserwacji na podstawie zatwierdzonych kosztorysów i budżetów,
  • Kierowanie pracą własnego zespołu technicznego (5 osób),
  • Współpraca z najemcami w zakresie adaptacji i usuwania awarii,
  • Raportowanie do zarządu.
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie,
  • Doświadczenie zawodowe w zlecaniu / nadzorowaniu prac budowlanych,
  • Gospodarskie podejście do powierzonego mienia,
  • Sprawność w działaniu,
  • Mobilność,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Obsługa pakietu Office na poziomie co najmniej średnim.
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Stałe godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca stacjonarna Warszawa-Wawer.
  • Mera-Pnefal SA

    Praca stacjonarna na obiekcie przemysłowo biurowym ( Warszawa Wawer )