Kierownik sklepu zoologicznego
PGB Human Resources
Szczecin, Zachodniopomorskie
16 d. temu
source : Lento.pl

PGB Human Resources dla swojego stałego klienta, Firmy zajmującej się produkcją oraz dystrybucją w branży zoologicznej w związku z dynamicznym rozwojem szuka osoby na stanowisko : Kierownik sklepu zoologicznego Zakres obowiązków : samodzielne prowadzenie sklepu zoologicznego zgodnie z przyjętymi standardami Firmy, rekrutacja i selekcja podległego zespołu pracowników, zarządzanie podległym zespołem, realizacja planów sprzedażowych, dbanie o powierzony sklep i jego funkcjonowanie, uczestnictwo w szkoleniach z zakresu motywacji pracowników, produktów oraz doradztwa profesjonalnego w branży zoologicznej.

Wymagania : doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży zoologicznej, dobra znajomość branży zoologicznej, umiejętności koncepcyjne : zdolności koordynacji oraz motywacji podłegłego zespołu, umiejętności kierownicze : samodzielne prowadzenie sklepu, profesjonalna obsługa klienta, odpowiedzialność za plany sprzedażowe firmy.

Klient oferuje : samodzielne kierownicze stanowisko z możliwością wdrażania swoich pomysłów, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia+konkursy), elastyczny grafik pracy, wsparcie informacyjne oraz finansowe, szkolenia produktowe, wstępne z zakresu zoologii, współpraca na podstawie B2B.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku