Pielęgnacja sadzonek praca 300m od zakwaterowań Holandia
Klaver Sp. z o.o.
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy w Holandii? Świetnie- bo my szukamy Kandydatów takich jak Ty!!! PRACA Z DUŻĄ ILOŚCIĄ GODZIN!!!!!! STAWKA BEZ WIEKÓWKI !!! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik sektora ogrodniczego : sadzenie, cięcie i pielęgnacja sadzonek Mile widziane kobiety Miejsce pracy : Holandia Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

 • sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni - przesadzanie sadzonek - robienie zamówień - odchwaszczanie w szklarni (rzadziej odchwaszczanie na zewnątrz) Czego będzie wymagał od Ciebie pracodawca?
 • zaangażowania i motywacji do pracy - gotowości do podjęcia pracy na minimum 8 tygodni Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
 • atrakcyjną stawkę godzinową - extra płatne nadgodziny - umowę na warunkach holenderskich, - zakwaterowanie w odległości 300 m od pracy!!!! - ubezpieczenie, - dodatki wakacyjne i urlopowe - opiekę koordynatora W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?
 • w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę - w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii Dołącz do naszego KlaverTeam-u i podejmij wymarzoną pracę za granicą! Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu : +48 570901033- możesz wysłać również sms o treści SADZONKI- oddzwonimy.
 • Zachęcamy również do przesłania aplikacji na maila KLAVER Sp. z o.o. cert 18450 ul. Gminna 131, Częstochowa Zapraszamy Pn-Pt : 9 : 00-16 : 00

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku