Praca od września!!! Sprzedawca w sklepie odzieżowym
Fundacja Sustinae
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz stabilnej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta, a moda jest Twoją pasją? Zgłoś się już dziś! Praca już od września! Fundacja Sustinae na co dzień wspiera i aktywizuje zawodowo osoby narażone na wykluczenie społecznie.

Aktualnie dla naszego Partnera - globalnej sieci sklepów odzieżowych (Grupa Inditex) poszukujemy kandydatów na stanowisko : Obsługa klienta Zatrudniona osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : -

obsługę klienta -dbanie o estetykę sklepu - realizację planów sprzedażowych Nasz Partner oferuje : - płatny 2-tygodniowy okres szkoleniowy podczas, którego poznasz wszystkie tajniki pracy -

umowę o pracę na czas nieokreślony - pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu -prowizję sprzedażową -benefity w postaci : *karty Multisport *zniżek 25% do sklepów sieci *bonów na święta i urodziny *uniformu Zapraszamy do składania aplikacji! W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Fundacja Sustinae z siedzibą przy ul.

Szlak 65, 31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr 0000426103, NIP : 6762457416, REGON : 122610942 2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.

3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także organizatorom projektów w których uczestniczy administrator oraz podmiotom na rzecz których administrator świadczy usługi w ramach projektów.

5) Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora.

Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku