Kierowca Kat. C+E w transporcie krajowym (Wrocław)
LINK Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
13 d. temu
source : Lento.pl

LINK Sp. z o. o. z siedzibą w Wiązownie k. Warszawy jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm transportowych w Polsce.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kierowca Kat. C+E w transporcie krajowym (Wrocław) Zakres obowiązków : kierowanie ciągnikami siodłowymi z naczepą na trasach województwa dolnośląskiego Wymagania : doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami na trasach krajowych aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów o dmc.

pow. 12 t (kurs na przewóz rzeczy lub zaświadczenie o ukończeniu kursu okresowego) aktualne badania uprawniające do wystawienia świadectwa kwalifikacji lub zawodowe prawo jazdy karta kierowcy do tachografu cyfrowego ważne zaświadczenie o niekaralności Oferujemy : wysokie wynagrodzenie zasadnicze zatrudnienie w ramach umowy o pracę pracę na trasach województwa dolnośląskiego codzienny wyjazd i powrót na bazę pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o stałą płacę terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikom szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu : 600 454 677 lub przesłanie CV na adres :

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku