Operator Maszyn Skrawających
PGB Human Resources
Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Personalna PGB Human Resources szuka dla swojego stałego Klienta, producenta w branży technicznej, osoby na stanowisko : Operator Maszyn Skrawających Obowiązki : Obsługa maszyn skrawających.

Odpowiednie wykorzystanie dostępnych maszyn i urządzeń oraz materiałów w odniesieniu do planu produkcji. Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały, narzędzia skrawające.

Monitorowanie i odpowiedzialność za proces obróbki. Przestrzeganie warunków bezpieczeństwa podanych w instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.

Wymagania : Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku. Znajomość narzędzi skrawających oraz pomiarowych.

Dobra znajomość rysunku technicznego. Oferujemy : Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.

Możliwość rozwoju poprzez szkolenia. Niezbędne narzędzia do pracy. Benefity pozapłacowe : ubezpieczenie na życie, konkursy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku