Doradca Klienta w Hilti Store
Hilti
Kraków
1 d. temu

Kogo szukamy?

Szukamy pełnej energii i zaangażowania osoby, która dołączy do naszego zespołu w Salonie Hilti.

Kim jesteśmy?

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla branży budowlanej.

To, co nas wyróżnia, to nacisk jaki kładziemy na rozwój ludzi. Nasza firma, zatrudniająca 30 000 osób ma swoje placówki w ponad 120 krajach.

W Polsce zatrudniamy ponad 400 osób. Nasze unikatowe podejście do globalnego rozwoju pracowników sprawia, że już niejednokrotnie byliśmy laureatami konkursów dla najlepszych pracodawców na świecie, również w Polsce.

Wierzymy, że to właśnie ludzie wpływają na sukces naszej marki.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Jako Doradca Klienta w naszym sklepie Hilti będziesz odpowiedzialny / a za profesjonalną obsługę naszych klientów. Do Twoich obowiązków będzie również należało demonstrowanie naszych innowacyjnych urządzeń oraz usług.

Oprócz obsługi klientów będziesz również czuwał / a nad prawidłową strukturą zamówień towaru oraz jego ekspozycją, a także zajmiesz się obsługą finansową procesu sprzedaży i przygotowywaniem raportów.

Wiele osób zaczyna z nami swoją karierę w sprzedaży, aby następnie awansować na stanowiska specjalistyczne, kierownicze czy managerów projektów.

Co oferujemy?

Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz pracę w miłym zespole.

Rownocześnie zapewnimy Ci autonomię i pełną swobodę w wyborze działań, które umożliwią Ci uzyskanie ponadprzeciętnych wyników.

Dzięki współpracy z nami poznasz jak wygląda praca w międzynarodowej prestiżowej firmie.

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Nasz zespół to grono idealnie dobranych osobowości i w tym właśnie kryje się sekret różnorodności, innowacyjności i produktywności naszej firmy.

Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom.

Oczekujemy od Ciebie :

 • Wykształcenia wyższego (mile widziane studia techniczne lub ekonomiczne)
 • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży na podobnym stanowisku, idealnie w B2B
 • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientem
 • Znajomości języka angielskiego
 • Innowacyjności i samodzielności w działaniu
 • Odpowiedzialności i zorientowania na wyniki
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku