KUTNO - od 3100 zł + premie - PRACA OD ZARAZ
TargetPlus
Kutno, Łódzkie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukuję osób do przy przy produkcji części motoryzacyjnych. Lokalizacja - Kutno Obowiązki : - szlifowanie nadlewek - proste prace produkcyjne - obsługa maszyn produkcyjnych Oferuję : - atrakcyjne wynagrodzenie od 2400 zł netto + do 400 zł premii za produktywność.

 • pracę w systemie trzyzmianowym - zdobycie cennego doświadczenia - możliwość szybkiego awansu Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.
 • 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku