Bielawa - kasjer sprzedawca Dino Polska
DINO POLSKA SA
Bielawa, Dolnośląskie
‎12 godz. temu

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : KASJER SPRZEDAWCA Miejsce pracy : Bielawa ul. Kopernika NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?

Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY : - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii - Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia -

Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych - Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ : -

Dbanie o ekspozycje towarów - Obsługa klienta - Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami - Dbanie o porządek na sali sprzedaży Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO www.

marketdino.pl (zakładka kariera). Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku