Programista(ka) .NET/C#
IT PIAST Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy wiodącym, dostawcą rozwiązań informatycznych, opartych o platformę MS Dynamics AX. Od wielu lat współpracujemy z firmą Microsoft, jako certyfikowany partner.

W związku z rozpoczęcie nowego projektu poszukujemy programistów .NET / C#.Zadania jakie będzie wykonywał programista : - Projektowanie i wytarzanie oprogramowania w C# z wykorzystaniem technologii .

NET, - Tworzenie dokumentacji technicznej, - Przeprowadzania testów oprogramowania.Wymagania : - Umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy Microsoft .

NET, - Doświadczenie w programowaniu w Entity Framework, WCF - Dobra znajomość bazy danych MS SQL Server, - Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację, - Umiejętność pracy w zespole, samodzielnego rozwiązywania problemów i prowadzenia prezentacji, - Dyspozycyjność (praca na pełny etat) - Komunikatywność, rzetelność,Dodatkowymi atutami będą : - Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych oraz webowych.

Oferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i doświadczenia, - Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, - Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft, - Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft, - Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę), - Możliwość podjęcia pracy od zaraz , - Prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport (po okresie próbnym).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku