HOSTESSA
Broadway Show
Toruń, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Masz dość nudnego życia od pierwszego do pierwszego? Jesteś młodą i energiczną kobietą, która chce coś zmienić? To ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Poszukujemy dziewczyn do pracy o charakterze HOSTESSY w klubie nocnym w GDAŃSKU lub SOPOCIE Do obowiązków Hostessy należy : - rozmowa z klientami, - promowanie alkoholi z karty menu.

Zapewniamy : - wysokie zarobki od 6000-10000, - wypłaty CO TYDZIEŃ na konto, - zakwaterowanie, - szereg szkoleń z prowadzenia rozmów z klientami, - prace w miłym młodym zespole, - umowę z ubezpieczeniem, - możliwość skorzystania z karty MULTISPORT.

Pamiętaj nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy : ) Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu przez wyslanie zgłoszenia na portalu lub sms z dopiskiem HOSTESSA.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku