Operator maszyn - 86720 Nördlingen, Niemcy
Work Service Elżbieta Kowalska
Kraków, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Praca i wymagania : - udokumentowane wykształcenie w zawodzie lub doświadczenie - obsługa maszyn (produkcja baterii), kontrola procesu produkcyjnego, kontrola wytworzonych elementów - dobra znajomość obsługi komputera - praca w systemie 4-zmianowym - praca długoterminowa z możliwością przejęcia kandydata przez firmę - dobra znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - prawo jazdy i własny samochód mile widzianeOferujemy : Rozpoczęcie pracy : Po przesłaniu aplikacji w j.

niemieckim i weryfikacji znajomości języka zostaje podpisania niemiecka legalna umowa bezpośrednio z niemiecką agencją pracy.

Start od zaraz po zgłoszeniu do niemieckiego ubezpieczenia zdrowotnego i zameldowaniu . Stała praca, regularne wypłaty, pomoc w osiedleniu na stałe.

Zarobki : stawka bazowa 12,59 euro brutto na godz. + 20 euro netto diety za każdy dzień pracy +100 euro netto tygodniowo.

Przy założeniu ok. min. 168 godz. tj.22 dni (przy założeniu 1 klasy podatkowej ) ok. 2120,- euro netto. Ponadto 25% dodatku za nadgodziny.

Stawki są ustalane indywidualnie w zależności od kwalifikacji. Zakwaterowanie : pokoje 1-osobowe : 450 euro z internetem.

Koszt mieszkania odciągany jest przez firmę z wynagrodzenia. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatur w j. niemieckim.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku