Real Estate Commercial Manager
Kronospan Polska Sp. z o.o.
Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Jesteśmy wiodącym na świecie producentem płyt drewnopochodnych ze 125-letnią historią sukcesu i posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie.

Od początku stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w produkcji, logistyce i usługach. Naszym celem jest rozszerzenie rynku krajowego i eksportowego, oferując nasze najnowsze osiągnięcia w portfolio produktów.

W tym celu poszukujemy zespołu wysoce kompetentnych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy ambitnych osób z pasją na stanowisko :

Miejsce pracy : Szczecinek lub Mielec lub Strzelce Opolskie

Numer referencyjny : REMSZ 06 / 2022

Twoje obowiązki :

  • Strategiczny rozwój nieruchomości związany z optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów.
  • Wyszukiwanie inwestorów w ramach prowadzonego portfolio nieruchomości i prowadzenie negocjacji.
  • Uzyskiwanie pozwoleń na adaptację gruntów.
  • Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego nieruchomości przemysłowych, handlowych oraz mieszkalnych.
  • Koordynacja inwestycji, modernizacji i renowacji nieruchomości.
  • Weryfikacja i aktualizacja bazy danych nieruchomości oraz gruntów.
  • Przygotowywanie przetargów, wybór wykonawców i nadzór nad pracami remontowymi.
  • Wyszukiwanie gruntów i nieruchomości pod nowe inwestycje.
  • Prowadzenie procesów likwidacji szkód w zarządzanych nieruchomościach.
  • Kontakt z urzędami i najemcami.
  • Oczekujemy :

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z administracją i zarządzaniem nieruchomościami.
  • Wykształcenia wyższego.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Znajomości zagadnień związanych z administrowaniem budynkami.
  • Gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju.
  • Otwartości na długofalową współpracę.
  • Otwartości na nowe pomysły i zmiany.
  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań.
  • Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.
  • Zgłoś tę pracę