Poszukiwana Opiekunka do starszej Pani na wózku
Medicas
Lublin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukiwana Opiekunka do starszej Pani na wózku MIEJSCE ZLECENIA : 68305 Mannheim STAWKA : 1500 euro netto TERMIN : 17.06.

2021 na min. 2 miesiącePani ma 84 lata. Jest po operacji kręgosłupa, porusza się na wózku inwalidzkim, ale potrafi stać na własnych nogach z pomocą, nie ma problemów z komunikacją.

Pani jest uporządkowana i ceni sobie codzienną rutynę. Osoba opiekująca się podopieczną musi być osobą empatyczną. Pani mieszka sama w domu z ogrodem.

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, osobna łazienka, toaleta oraz telewizor. WYMAGANIA : - doświadczenie w pracy z osobami starszymi / niepełnosprawnymi- znajomość języka niemieckiego min.

w stopniu komunikatywnym / dobrym- doświadczenie w transferowaniu pacjentaGWARANTUJEMY : - codzienną przerwę i jeden wolny dzień w tygodniu- legalne zatrudnienie- wysokie składki

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku