Pracownik produkcji / magazynu
Zarys
Zabrze, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją sprzętu medycznego. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika w siedzibie firmy w Zabrzu na stanowisko : Pracownik produkcji / magazynu Opis stanowiska : praca na produkcji praca na magazynie przygotowanie surowców do produkcji kompletacja zleceń dbanie o porządek w miejscu pracy dbanie o urządzenia na stanowisku pracy· przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.

udział w inwentaryzacjach w perspektywie czasu praca zmianowa Wymagania : systematyczność, odpowiedzialność , dokładność dbałość o terminowość realizacji zadań umiejętność organizacji pracy własnej Oferujemy : stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pakiet medyczny Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Zarys International Group Spółka z o.o. Produkcja sp. k. 41-808 Zabrze, Pod Borem 18 Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia przez nas procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, a także dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji (w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody w tym zakresie).

Podstawą przetwarzania Twoich danych jest przepis prawa (art. 221 1 Kodeksu pracy), podejmowanie czynności przed zawarciem z nami umowy oraz Twoja zgoda.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia udzielonej przez Ciebie zgody, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu w sprawie ochrony danych pod adresem e-mail : ochrona.danych(a)zarys.pl. Aplikując na stanowisko określone w ogłoszeniu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zawartych w przesłanej nam dokumentacji aplikacyjnej do celów prowadzonej przez nas rekrutacji oraz przez 1 rok do ochrony przed roszczeniami, w przypadku osób które zakwalifikowały się na drugi etap rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku