Niemcy - praca w zakładach mięsnych - od zaraz - BEZ JĘZYKA
CJ KONIK
Głogów, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma CJ Konik poszukuje pracowników produkcji dla dużych zakładów mięsnych. Poszukujemy pracowników od zaraz na czas nieokreślony Praca polega na rozbiorze i porcjowaniu mięsa wieprzowego.

Miejsce pracy : okolice ROSTOCKU Wymagania · Praca bez znajomości języka dla Panów do rozbioru szynki · doświadczenie, wykształcenie jako rzeźnik lub masaż · szukamy również Pań z doświadczeniem Zapewniamy · Legalne zatrudnienie oraz dobre zarobki · Umowę polską wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech · Terminowość wypłat wynagrodzenia · Zakwaterowanie za darmo!! · Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem na miejscu · Nie pobieramy żadnej prowizji Termin wyjazdu : praca od zaraz Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania".

Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Zgłoszenia Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV z przebiegiem dotychczasowej pracy zawodowej) na adres : CJ KONIK ul.

Słowiańska 17 / 1 I piętro 67-200 Głogów pracujemy w dni robocze od 8 do 16 Wszelkie informacje pod numerem telefonu : 576 115 628 Pozdrawiamy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku