Kierownik projektu ( napowietrzne linie energetyczne)
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Wrocław, Polska
‎5 godz. temu
source : Jobs.pl

Oferujemy :

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie przy przedsięwzięciu na szeroką skalę ( nawet do 2031 roku)
  • Dowolną formę współpracy : UoP / B2B / freelancer
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w relokacji
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe na kierunku inżynierii lądowej, planowania krajobrazu, geodezji, elektrotechniki, energetyki lub doświadczenie zawodowe potwierdzające umiejętności z tego zakresu
  • Min. 5 lat doświadczenia w budowie linii napowietrznych lub kablowych, w szczególności w projektowaniu sieci wysokiego napięcia
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Wiedza na temat planowania, prawa procesowego i administracyjnego
  • Bardzo dobra znajomość CAD i GIS (np. ArcGIS, AutoCAD, MicroStation) / Seil ++ i / lub FM-PROFIL
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
  • Zadania :

  • Zarządzanie planowaniem tras i linii napowietrznych dla nowych projektów budowlanych i remontowych w sieci wysokiego i bardzo wysokiego napięcia (380 kV) w Niemczech
  • Planowanie tras zgodnie z fazami usługi HOAI od 1 do 7
  • Szczegółowe planowanie linii napowietrznych z uwzględnieniem odpowiednich wymagań konstrukcyjnych
  • Planowanie terenów budowlanych i dróg dojazdowych
  • Koordynacja współpracy z klientem
  • Zarządzanie zespołem
  • Miejsce pracy : Niemcy*
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"