Microsft Dynamics CRM Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
‎14 godz. temu
source : Jobs.pl

Naszym Klientem jest warszawska firma IT specjalizująca się we wdrożeniach systemów Microsoft, tworzeniu dedykowanych aplikacji wspierających kluczowe obszary biznesu, współpracująca ze światowymi markami, wyróżniona przez Microsoft jako dedykowany partner.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we wdrożeniach Microsoft Dynamics CRM
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET i języka C#
  • umiejętność tworzenia aplikacji ASP.NET, jak również usług Web Services WSDL, WCF
  • wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • samodzielność i kreatywność
  • Dodatkowe atuty :

  • znajomość Javascript
  • znajomość MS SQL
  • znajomość Reporting Services, Integration Service
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • udział w prestiżowych projektach informatycznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i zdobywania certyfikatów Microsoft,
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • Obowiązki :

  • projektowanie, wsparcie techniczne w budowie rozwiązań programistycznych Dynamics CRM
  • udział w audytach technicznych rozwiązań w kontekście Dynamics CRM
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.