Sprzątanie apartamentów
City Quality Apartments
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma City Quality Apartments poszukuje osoby do przygotowywania apartamentów pod wynajem dla kolejnych gości. Praca polega na posprzątaniu i przygotowaniu apartamentu do wizyty kolejnych Gości, m.

in. : odkurzanie, mycie podłóg, mycie łazienki, wymiana pościeli / ręczników, sprzątanie kuchni, uzupełnienie przyborów toaletowych i kuchennych.

DYSPOZYCYJNOŚĆ : 2-4 razy w tygodniu włącznie z weekendami STAWKA : 40zl NETTO za apartament, przygotowanie jednego zajmuje ok.

1h do max 2h Dzienna ilość apartamentów do przygotowania zależna jest od liczby rezerwacji, mogą to być zarówno 2 mieszkania dziennie jaki i 4.

Grafik jest przygotowywany z jednodniowym wyprzedzeniem na podstawie podanej wcześniej dyspozycyjności, także praca jest dość elastyczna.

Wszystkie mieszkania znajdują się w centrum Warszawy, niedaleko siebie (ulice Grzybowska, Marszałkowska, okolice Starego Miasta).

Chętnie osoby, które znają specyfikę tego typu pracy bądź chcące sobie dorobić. Proszę o zgłoszenia poprzez wiadomość.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku