Staż z Lwem w Obszarze IT
ING
Warsaw, Poland
‎12 godz. temu

Warszawa (hybrydowo)

Tworzenia od zera dwóch aplikacji bazujących na architekturze mikroserwisów :

Platformy bankowości internetowej i mobilnej dla biznesowych klientów banku. Projekt polega na budowie nowych modułów biznesowych w oparciu o najlepsze praktyki i standardy dbając jednocześnie o warstwę wizualną oraz wydajność.

W tym wypadku pracujemy nie tylko na poziomie polskim ale i globalnym w grupie ING.

Aplikację związaną z finansowaniem klientów biznesowych, która wspiera procesy kredytowe tzn. od momentu złożenia wniosku poprzez podejmowanie decyzji, aż do uruchomienia odpowiedniego produktu kredytowego.

Utrzymania oraz rozwoju aplikacji z pakietu CRM, aplikacja jest wsparciem w codziennej pracy dla ponad 1000 przedstawicieli oraz klientów wewnętrznych banku.

Wsparcie i rozwój aplikacji odpowiedzialnych za wszystkie nasze płatności. Jeśli chcesz zobaczyć co to skala to jest to miejsce dla Ciebie!

By szybko się u Nas odnaleźć warto mieć doświadczenie komercyjne lub wiedzę teoretyczną zdobytą na studiach popartą projektami na np.

GitHub-ie w ramach wymienionych w profilach technologiach i narzędziach, a dodatkowo :

być nastawionym na ciągłą naukę, w końcu to technologia zmienia świat i cały czas warto pielęgnować podstawy ale i być up to date z nowinkami,

drążyć temat, póki nie zrozumie się mechanizmów go napędzających,

mimo utartych ścieżek cały czas szukać nowych lepszych podejść,

podejmować nowe wyzwania, które cały czas będą popychać Cię do rozwoju.

Osób które chcą się rozwijać w ramach stażu w kierunku developera, testera automatycznego lub analityka systemowo-biznesowego w ramach poniższych technologii :

Java 8+, Spring Framework / Spring Boot, RDBMS (Oracle, PostgreSQL), NoSQL (Cassandra), REST API, Apache Kafka, Kubernetes

WebComponents, JavaScript / ECMAScript, HTML5, CSS3, REST API

 • Java, Selenium, Selenide, Rest API, SQL
 • UML i BPMN w Enterprise Architect, SQL.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku