Pracownik produkcji / Spawacz
Trenkwalder S.r.l.
Dzierżoniów
4 d. temu

Wpisz wiadomość

Witaj, ta oferta pracy może Cię zainteresować :

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • realizacja planów produkcyjnych,
  • zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • praca zgodna ze standardami spółki,
  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP. Wymagania :
  • uprawnienia spawalnicze (TIG, MIG lub MAG),
  • dyspozycyjność - praca w systemie trzyzmianowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy :
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • pracę na pełny etat,
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym,
  • stabilność zatrudnienia,
  • stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków,
  • możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych