Kierownik/Menadżer Placówki Partnerskiej Banku
Rekruter
Bytom, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy zgranym zespołem sprzedażowym i obecnie powiększamy naszą strukturę. Firma - Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik Sp.

Jawna działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej jednego z największych Banków w Polsce, obsługując klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa.

Aktualnie w związku z rozbudową sieci w Katowicach, Bytomiu i Żorach poszukujemy kandydatów / tek na stanowisko : Kierownik Placówki Partnerskiej Banku Miejsce pracy : Katowice, Bytom i Żory.

Jeżeli : uwielbiasz kontakt z ludźmi posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym / bądź masz do tego predyspozycję i chcesz zdobyć doświadczenie.

masz min. trzyletnie doświadczenie w sprzedaży produktów dla klienta indywidualnego lub / i biznesowego potrafisz organizować własną pracę oraz podległego zespołu potrafisz motywować i angażować w pracę otoczenie posiadasz prawo jazdy kat.

B to świetnie się składa - właśnie Ciebie szukamy! Chcemy abyś razem z nami : tworzył / a struktury sprzedażowe prowadząc rekrutację nowych pracowników motywował / a zespół do realizacji celów sprzedażowych sprzedawał / a produkty kredytowe, szukając nowych szans sprzedażowych i aktywnie pozyskując Klientów z bazy oraz rynku realizował / a kampanie marketingowe raportował wyniki sprzedażowe swoich oraz podległego zespołu.

W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz : umowę o pracę - pierwsza umowa na 7 miesięcy bo chcemy Cię poznać stałe wynagrodzenie (podstawę uzgadniamy indywidualnie) - bo cenimy Twoje doświadczenie premię bez górnej granicy - zarabiasz wedle zaangażowania.

profesjonalne szkolenie wprowadzające niezbędne narzędzia do pracy takie jak : telefon, laptop, samochód służbowy możliwości rozwoju oraz określoną ścieżkę kariery bo nikt nie lubi stać w miejscu bogaty system benefitów (kartę Multisport, bilety do kina, teatru, dofinansowania nauki języka) byś miło spędził / a czas po pracy prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie bo życie i zdrowie są najważniejsze pracę od poniedziałku do piątku - bo trzeba mieć czas by odpocząć od pracy.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV na adres Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych umieść : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO))

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku