młodszy księgowy z językiem niemieckim
Randstad Polska
Poznań, Polska
1 d. temu

Dla naszego klienta - nowego SSC w Poznaniu, poszukujemy osób na stanowisko młodszego księgowego z językiem niemieckim. Aplikuj do nas, jeśli masz już za sobą pierwsze doświadczenie w finansach i znasz język niemiecki!

oferujemy

  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowym SSC w Poznaniu
  • możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowiska
  • zadania

  • sprawdzanie dokumentów księgowych
  • księgowanie
  • rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • oczekujemy

  • znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • ukończonych studiów na kierunku : finanse i rachunkowość, ekonomia itp.
  • pierwsze doświadczenie związane z finansami (staże, praktyki)
  • chęć rozwoju w dziale księgowości
  • gotowość do pracy na pełen etat
  • komunikatywności
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47