Asystent
Manpower
Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
2 d. temu

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Benefity : Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU, Medicover - prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne, kupony zniżkowe
  • Możliwość nabycia cennego doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Dofinansowanie posiłków przez pracodawcę
  • Darmowy transport pracowniczy z Kędzierzyna-Koźla
  • Zadania :

  • Administracja dokumentów na produkcji, na danej zmianie
  • Przygotowywanie zleceń produkcji wg wytycznych
  • Księgowanie i archiwizacja produkcji w systemie SAP
  • Koordynacja zasobami biurowymi na hali produkcyjnej
  • Ścisła współpraca z liderami obszarów i kierownikami zmian
  • Wymagania :

  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziana znajomość pakietu Microsoft Office i systemu SAP
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych