Elektroautomatyk
Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
Kędzierzyn-Koźle (okolice), Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem.

W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko Elektroautomatyk dla międzynarodowych firm na terenie Śląska.

W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Główne zadania :

  • bieżące przeglądy maszyn w parku maszynowym wykorzystującym procesy wtrysku (zawierającym formy wtryskowe, roboty i urządzanie peryferyjne),
  • naprawa różnego rodzaju urządzeń, automatyki lub instalacji elektrycznych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.
  • Wymagania :

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu w przypadku braku doświadczenia możliwa do zaoferowania funkcja pomocnika,
  • zmysł techniczny praktyczna znajomość mechaniki / elektryki / podstaw automatyki,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • chęci, zaangażowanie,
  • mile widziana znajomość zagadnień pneumatyki i hydrauliki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Zgłoś tę pracę