ZABRZE - pracownik produkcji - OD ZARAZ!
During Polska Sp. z o.o.
Zabrze, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma During Polska Sp. z o.o. (Numer Agencji 15357) szuka, dla naszego klienta z branży automotive, osób chętnych do podjęcia zatrudnienia w miejscowości Zabrze.

 • Miejsce pracy, Zabrze, ul. Handlowa Stanowisko : Operator wtrysku / Operator lakierni Zakres obowiązków : - Obsługa maszyn produkcyjnych;
 • Wizualna kontrola jakości; - Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków. Wymagania : - Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
 • Mile widziane doświadczenie przy pracach produkcyjnych; - Sumienność, dokładność; - Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy : - Pracę w systemie 3-zmianowy od poniedziałku do piątku (6 : 00-14.
 • 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-6 : 00) ; - Możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive; - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Prosimy o dopisanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach Informujemy że : 1.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15 / 4 2.

  Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji 3. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia 4.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne 5. Pani / Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku