OPERATOR CNC - NIEMCY
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Zgorzelec, Dolnośląskie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : OPERATOR CNC kraj : Coburg, Niemcy Szukasz ciekawej pracy i chcesz zarabiać atrakcyjne pieniądze za granicą -

wyślij CV i dołącz do niemieckiego zespołu. Zakres obowiązków operatora maszyn CNC : - obróbka komponentów przy użyciu maszyny CNC ( toczenie, szlifowanie, frezowanie) -

praca w systemie 2 lub 3 zmianowym Wymagania : - doświadczenie w pracy z maszynami CNC, - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym-

warunek konieczny. Oferujemy : - Niemiecką umowę o pracę. - Ubezpieczenie. - Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.

 • Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika. - Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
 • Bezpłatne ubranie robocze. - Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. ... oraz wiele więcej. Zainteresowany ? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numery tel.
 • 48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku