Elektromonter
HR Support
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy : Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną.

Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji : 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, generalnego wykonawcy oraz podwykonawcy prac elektroinstalacyjnych oraz pomiarowych, który od ponad 30-stu lat działa w branży elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko : ELEKTRYK / ELEKTROMONTER OBOWIĄZKI : - montaż okablowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych - montaż tras kablowych - montaż opraw oświetleniowych i osprzętu elektrycznego WYMAGANIA : - umiejętność obsługi elektronarzędzi - doświadczenie w zawodzie elektryka min.

1 rok - doświadczenie w pracy na budowie - uprawnienia SEP do 1 kV - prawo jazdy (mile widziane) PRACODAWCA OFERUJE : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym - stawka ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia (zależy nam zarówno na zadowoleniu własnym jak i pracowników) - pracę w wielopokoleniowej firmie z tradycjami - stabilność zatrudnienia - ciągłość zleceń KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb HRS Projekt Sp.

z o.o. będącej właścicielem Agencji Personalnej HR Support niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku