Koordynator z językiem litewskim
Competicom
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Competicom to firma która powstała z polaczenia pasji, zaangażowania i profesjonalizmu. Realizujemy zlecenia w Holandii a także w Belgii oraz projekty logistyczne na terytorium Polski.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry doskonale rozumiemy potrzeby oraz oczekiwania pracowników i sprawnie łączymy je z wymogami rynku.

Oferujemy stabilne i długotrwałe projekty w polaczeniu z atrakcyjnym wynagrodzeniem Poszukujemy pracownika na stanowisko : Koordynator z językiem Litewskim Opis stanowiska : Praca na terenie Holandii (okolice Venlo / Tilburg).

praca przy projektach budowlanych, opieka nad pracownikami Wymagania : Prawo jazdy kat. B Znajomość języka angielskiego min.

B2 Znajomość języka Litewskiego min. B1 Odporność na stres Chęć do pomagania oraz cierpliwość Doświadczenie jako koordynator Oferta : Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód) Praca w firmie o ugruntowanej pozycji Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres bądź lub o kontakt telefoniczny pod numerem 728 904 422 bądź 728 900 310

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku