Hostessa do promocji pieczywa-Pełen etat, umowa o pracę
Piekarnia
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Piekarnia-Cukiernia poszukuje na pełny etat przy umowie o pracę : Hostessy do promocji i degustacji pieczywa i produktów cukierniczych Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : Przygotowanie degustacjiPromocję i zachęcenie do degustacji Klientów lokalu firmowego Dbanie o pozytywny wizerunek Piekarni Informowanie Klientów o produktach piekarniGwarantujemy : Tygodniowe szkolenie z produktów piekarni Umowę o pracę po 2 tygodniach Pracę od pn do pt w godzinach 10-

17 lub 11-18 + 1 sobota w miesiącuPłatne dodatkowo soboty 200 zł do rękiOd kandydatów oczekujemy : Zaangażowania, komunikatywności, pozytywnego nastawienia Miłej aparycji,Posiadanie książeczki do celów sanitarno-

epidemiologicznych Chęci uczenia się i rozwoju.Prawo jazdy kategorii B (praca mobilna na terenie Warszawy i w obrębie Warszawy).

Własnego samochodu (zwracamy koszty paliwa i użytkowania auta).Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV ze zdjęciem Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku