Pracownik produkcji - obróbka metalu
ILVES Sp. z o.o.
Wejherowo, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik obróbki metalu Firma zajmuje się produkcją respiratorów i sprzętu do karetek.

Lokalizacja : Wejherowo Wynagrodzenie zasadnicze + premia. Praca na dwie zmiany (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku, możliwość wystąpienia nadgodzin w soboty.

 • Umowa o pracę. Zakres obowiązków : - prace manualne (nie na maszynach), - piłowanie odlewów, -oklejanie oraz zdejmowanie naklejek, - gwintowanie / wiercenie, - szpachlowanie odlewów aluminiowych, - obsługa maszyn do wiercenia-automat, - montaż;
 • Wymagania : - doświadczenie w pracy na produkcji, - zdolności manualne, - dobra organizacja pracy i chęci do nauki, Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Ilves Sp.

  z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.

  08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. z dnia 25.11.2015 r. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, ze zm.). Jednocześnie jestem świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

  Ilves Sp. z o.o. KRAZ nr 7931

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku