ZATRUDNIĘ KOSMETOLOGA/KOSMETYCZKĘ+STYLISTĘ RZĘS+PAZNOKCI
Studio Urody
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

ZATRUDNIĘ KOSMETOLOGA / KOSMETYCZKĘ+STYLISTĘ RZĘS+PAZNOKCI -WYSOKIE ZAROBKI, STABILNE I PRZYJAZNE ŚRODOWISKO PRACY! Poszukujemy do współpracy osób utalentowanych, ambitnych i otwartych na rozwój (albo lepiej - takich, które potrzebują rozwoju jak powietrza).

Poszukujemy osób,które traktują swój zawód odpowiedzialnie i z pasją. Oczekiwanie jakie mamy to : punktualność, dyspozycyjność, uczciwość w stosunku do Pracodawcy, jak i wszystkich osób z Naszego Zespołu i Naszych Klientów, dbanie o wizerunek firmy,powierzony sprzęt i sumienność.

 • JEŚLI JESTEŚ ZDOLNA, OTWARTA NA WIEDZĘ, MASZ UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE DO TEGO, ABY PRACOWAĆ W PROFESJONALNYM SALONIE - KONIECZNIE PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE CV I ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ NA OFEROWANE STANOWISKO PRACY!!! Osobom trudniącym się świadczeniem usług domowych ,,gdzieś na boku'
 • 039;, przy okazji współpracy z Nami - mówimy stanowcze NIE! Tak samo nie poszukujemy osób, które chcą u Nas zdobyć fach i wykorzystać zdobyte umiejętności zupełnie w inny sposób, aniżeli w Naszej Firmie wbrew wcześniejszym deklaracjom - również mówimy stanowcze NIE! Jeśli opisany profil NASZEGO wymarzonego Kandydata pasuje do Ciebie - NIE ZWLEKAJ- ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!!

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku