PRACA MANUALNA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM
HR-WEST
Koluszki, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Główne obowiązki : Właściwe pakowanie i znakowanie produktu. Kontrola wizualna pakowanego produktu. Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.

Dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej. Wymagania : ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Zdolności manualne.

Umiejętność pracy w grupie. Chęć do pracy. Dokładność i sumienność. Oferujemy : Stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pakiet świadczeń socjalnych. Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy. Pracę w systemie 3 LUB 2 ZMIANOWYM JEŚLI MASZ ORZECZENIE prosimy o aplikacje jedynie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności , oferta skierowana jest właśnie do osób z orzeczonym stopniu niepełnosprawności .

Prosimy nie zapomnieć o załączeniu swojego cv wszystkim bardzo dziękujemy za aplikację , postaramy skontaktować się w jak najszybszym czasie

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych