STOLARZ 15 €/godz DIETA 6 €/godz Niemiecka Umowa
Rekrutacja-Kozow
Bydgoszcz, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA - NIEMCY - STOLARZY MEBLOWY.NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACE.Niemiecki Pracodawca Poszukuje Stolarzy Meblowych do Niemiec.

Zatrudnienie od 24.05.2021PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.STAWKA 15,00 euro brutto / godz.

 • Dieta 6,00 € netto za kazda przepracowaną godzinę.Firma organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik. Pokoje zawsze 1 osobowe.
 • Cena Kwatery 25,00 euro za dobe.WYNAGRODZENIE od 2400 EUR brutto / m-c + Dieta od 960 EUR netto / m-c.Okres Próbny pierwsze 6 miesiecy .

  Po okresie probnym przejecie na bezposrednia umowe o prace przez niemieckiego klienta na umowe na czas nieokreslony.ZADANIAOd Produkcji do Montazu Mebli na zamowienie do Klienta do Biur, Szkol, Przychodni Lekarskich, Sklepow,WYMAGANIA REKRUTACYJNE znajomość jez.

  niemieckiego komunikatywnie Zawod branzowy jest wymagany , doswiadczenie w stolarce meblowej.Auto do Wyjazdu do Niemiec nie jest wymagane.

  Pracownik otrzymuje AUTO Sluzbowe.Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku