IT Recruiter (with EB)
Dynamic Solutions
Poznań, wielkopolskie, Poland
‎18 godz. temu

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków :

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska programistyczne
  • Pozyskiwanie kandydatów za pomocą nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych w tym direct search
  • Dbanie o wysoki poziom Candidate Experience
  • Bliska współpraca z hiring managerami oraz doświadczonymi rekruterami IT
  • Wsparcie w projektach onboardingowych i offboardingowych
  • Udział w projektach tj. doskonalenie procesu rekrutacji, komunikacja wewnętrzna, tworzenie bazy wiedzy
  • Kreowanie strategii rekrutacyjnej
  • Działania Employer Brandingowe, podnoszące świadomość marki w Poznaniu / Warszawie / Białymstoku / Polsce i na Świecie ;)
  • Kreowanie najlepszych praktyk sourcingowych / strategii sourcingowej
  • Obserwowanie rynku i dzielenie się aktualizacjami z zespołem - Twój głos jest dla nas ważny
  • Nasze wymagania :

  • Masz min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe jako Rekruter - mile widziane doświadczenie w branży IT
  • Lubisz realizować pomysły EB, które usprawniają procesy HR-owe
  • Chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji IT oraz nowych technologii
  • Potrafisz rozmawiać z innymi i to lubisz
  • Wiesz, że dbanie o Candidate Experience, to nie moda tylko standard pracy rekrutera
  • Twój poziom znajomości języka angielskiego jest dobry (min. poziom B2)
  • Lubisz wyszukiwać nowe rozwiązania, a Twoja kreatywność nie zna granic ;)
  • Usprawnianie pracy swojej i innych to Twoja mocna strona
  • Nie poddajesz się łatwo
  • Chcesz się uczyć nowych rzeczy, lubisz dzielić się wiedzą, doświadczeniem i to nie tylko z obszaru IT czy rekrutacji
  • To oferujemy :

  • Prowizję od każdego placementu
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów przy wsparciu doświadczonego zespołu
  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Współpracę z doświadczonym zespołem rekrutacyjnym
  • Zgłoś tę pracę