Pracownik magazynu
Zandleven Polska Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
4 d. temu

Pracownik magazynu Opis stanowiska :

  • pracownik magazynu,
  • dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunek-załadunek towaru,
  • przygotowywanie materiału do wysyłki,
  • dobra współpraca z hala produkcyjna . Wymagania :
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B. Oferujemy :
  • przyuczenie do specyfiki stanowiska,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią uznaniową uzależnioną od efektów pracy i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego, szkolenia zawodowe. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres mailowy.
  • Termin składania dokumentów : 10.08.2018 r. CV ze zdjęciem i list motywacyjny - oba KONIECZNIE z klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wszystkie powyższe dane podaję dobrowolnie." W obu dokumentach należy podać imię i nazwisko oraz dane umożliwiające kontakt z kandydatem.

    Akceptujemy TYLKO dokumenty przesłane w plikach PDF, DOC, DOCX inne nie będą rozpatrywane.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych