Konstruktor Mechanik
Grupa Doradcza PROFESJA
Katowice, śląskie
2 d. temu
source : Goldenline

Zakres Obowiązków

  • Projektowanie urządzeń do transportu materiałów sypkich (m.in. przenośniki taśmowe, zgrzebłowe, kubełkowe, rynny wibracyjne)
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej zgodnie z procedurami.
  • Współpraca z działem technologów i produkcyjnym.
  • Wyjazdy zagraniczne na rewizje u Klienta.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn).
  • 4 - letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora w zakładzie produkcyjnym w branży maszynowej.
  • Bardzo dobra znajomość programu Autodesk Inventor 3D.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, kreatywność
  • Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych