HR Specialist
Pajmon CPT Sp. z. o. o.
Kraków
4 d. temu

OFERUJEMY

Rodzaj umowy : Umowa o pracę

Wymiar pracy : pełny etat

Ilość dostępnych etatów : 2

Pajmon CPT specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu : spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, sanitarnego, budowlanego, paliwowo energetycznego, logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

Obecnie poszukujemy HR Specjalistę do naszego biura w Krakowie.

Język : polski

Od Ciebie oczekujemy :

wykształcenia wyższego (preferowane ZZL / Psychologia),

min. 3-letniego doświadczenia na adekwatnym stanowisku pracy w działach Human Resources,

praktycznej znajomości procesów i narzędzi HR,

dobrej znajomość prawa pracy,

dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

wysokiej kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych,

wielozadaniowości, zaangażowania i orientacji na cel,

samodzielności w działaniu oraz kreatywność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Do Twoich zadań należeć będzie :

udział w realizacji strategii personalnej firmy,

wsparcie managerów / pracowników w tematach z zakresu zarządzaniem zasobami ludzkimi,

samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji,

udział we wdrażaniu / koordynowaniu procesów HR (m.in. onboarding, EI, rozwój / szkolenia, EB, budowanie i doskonalenie matrycy kompetencji, opisów stanowisk pracy itd.),

tworzenie i nadzór nad procedurami z zakresu ZZL,

raportowanie wskaźników HR,

współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie ZZL (m.in. PIP, PUP itd.),

ścisła współpraca z Działem Kadr i Płac.