Dekarz - Hasselt, Belgia
INTERIMAX APT Sp. z o.o.
Olsztyn, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

INTERIMAX należy do grupy HRBC Group. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji : 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Zadania : - wykonywanie i montaż konstrukcji dachowej - wykonywanie ram, konstrukcji szkieletowych drewnianych, na których będą osadzone bardaże metalowe i drewniane - może pojawić się montaż membrany - montaż pokryć dachowych - dachówka, blachodachówka, łupek - praca na dachach płaskich i spadzistych Wymagania : - doświadczenie w pracy przy budowie dachów, montażu konstrukcji dachowych - znajomość j.

angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy - brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości - prawo jazdy kat.

B - mile widziany własny transportOferujemy : -belgijską umowę o pracę -stawkę godzinową od 14,57€ brutto -możliwe długoterminowe zatrudnienie -zakwaterowanie 85€ / tydzień (w tym media i Internet) Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku